Tavla, olja på duk, motiv från Paris, signerad J. Wolters 68 (1968), bildstorlek 43x28cm Skickas med postpaket.
Auktnr | SE25.20240505.A1561 |
Utropspris | 75 kr |
Aktuellt bud | 125 kr |
Stänger | 2024-05-05 11:34:30 |
Provision | 19 kr |
Frakt | 299 kr |